کارت حافظه جدید سامسونگ به اندازه یک گوشی Galaxy A7 قیمت دارد!


سامسونگ که به نظر می رسد برای تثبیت جایگاه خود به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان حافظه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ی موبایل برنامه های زیادی دارد یک قدم دیگر پیشرفته و یک محصول ویژه را به سری کارت های حافظه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ی Evo Plus خود افزوده است.

گوشی Galaxy Note 9 سامسونگ اولین گوشی این شرکت است که رسما از کارت‌های حافظه ۵۱۲ گیگابایتی پشتیبانی می‌کند. با این وجود زمانی که Galaxy Note‌ ۹ به بازار جهانی عرضه شد برند سامسونگ هنوز کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی تولید نکرده‌ بود تا در کنار آن ارائه دهد. اما سامسونگ تایید کرده بود که به زودی کارت حافظه ۵۱۲‌‌ گیگابایتی خود را عرضه خواهد کرد و حالا این محصول رسما در وب‌سایت آلمان سامسونگ قرار داده شده‌است.

کارت حافظه جدید سامسونگ از سری Evo Plus از نوع کلاس ۱۰ است که سرعت خواندن و نوشتن آن به ترتیب ۱۰۰Mb/s و ۹۰Mb/s است. همچنین توانایی ذخیره ۲۴ ساعت فیلم با کیفیت ۴k و ۱۵,۳۰۰ عدد عکس را دارد. همانطور که انتظار می‌رود کارت حافظه جدید سامسونگ قیمت بسیار بالایی دارد و در وب‌سایت آلمان سامسونگ قیمت آن ۲۸۹.۹۹ یورو ثبت شده که تقریبا برابر با قیمت گوشی میان‌رده Galaxy A7 و همچنین سه برابر قیمت کارت حافظه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی Evo Plus سامسونگ است. به نظر نمی‌رسد که قیمت این محصول به زودی کاهش داشته باشد اما بدیهی است که طی سال‌های آینده با بالا رفتن تقاضا برای حافظه‌هایی با ظرفیت‌های بیشتر قیمت این محصولات ارزانتر شود. سامسونگ هنوز سفارشی برای این محصول ثبت نمی‌کند و زمان عرضه آن نیز مشخص نشده است و روشن نیست در کدام بازارها عرضه خواهد شد. البته اگر به این مقدار حافظه نیاز دارید می‌توانید سراغ تولید کنندگان دیگر نیز بروید.

منبع : akharinkhabar.ir

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!