پیکسل ۳XL و باز هم مشکلی جدید


گوشی‌های سری پیکسل ۳ گوگل علی‌رغم بهره‌مندی از ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد، همچنان به نظر می‌رسد مشکلات عدیده نسل قبلی را یدک می‌شکند. به عنوان مثال برخی از خریداران پیکسل ۳XL مشکل پدیدار شدن بریدگی دوم در صفحه‌نمایش را گزارش کرده‌اند که به نظر می‌رسد مربوط به تنظیمات پلتفرم باشد.

همان‌طور که میدانید، یکی از ویژگی‌های اصلی اندروید ۹ پای پشتیبانی پیش‌فرض از بریدگی نمایشگر است که به واسطه آن در صورت تمایل می‌توان آن را هم به صورت نرم افزاری محو کرد. حال به نظر می‌رسد این ویژگی به شکلی ناصحیح در پیکسل ۳XL ظهور کرده و باعث ایجاد یک بریدگی نمایشگر مصنوعی دیگر در قسمتی از کناره نمایشگر هم شده است!

تصاویر فوق به خوبی بیانگر و روشن کننده مشکل مذکور هستند. به نظر می‌رسد این صرفا یک خطای نرم افزاری هست که موقعیت بریدگی نمایشگر را به اشتباه تشخیص می‌دهد، چراکه بریدگی دوم بر روی پنل قرار گرفته و درون آن هیچ سنسوری مشاهده نمی‌شود.

هرچند گوگل با آگاهی از این مشکل در پس رفع آن با انتشار یک به‌روزرسانی برآمده است، با این حال برخی از کاربران توانسته‌اند با برگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه بر آن فائق آیند.

منبع : akharinkhabar.ir

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!