ایمیل سرور رسمی کشور

ایمیل سرور بومی چاپار در ایران با بیشترین تعداد کاربر و تجربه ارائه سرویس عمومی و سازمانی ، در حال حاضر ارائه دهنده اصلی کشور در حوزه سرویس‌های عمومی خدمات پست الکترونیک محسوب می‌شود و در حال حاضر بسیاری از نهادها و سازمان‌ها جهت ارائه سرویس سازمانی به مخاطبان خود از انواع خدمات این مجموعه استفاده می‌کنند. از این پس شرکت سفیران فناوری آویژه افتخار دارد به عنوان نماینده انحصاری استان خوزستان در خصوص خدمات مشاوره , فروش و پشتیبانی خدمتگذار شما سروران گرامی باشد.
 

 

سیستم احراز هویت مرکزی 

در کسب و کارهایی که سامانه‌های تحت وب مختلفی موجود است، یکی از نیازمندی‌ها جهت یکپارچه کردن اطلاعات ورود کاربران و ایجاد یک ساختار SSO، سامانه احراز هویت مرکزی (CAS) است. چاپار به منظور تکمیل راه حل خود برای سرویس پست الکترونیک، سرویس احزار هویت مرکزی را طراحی و توسعه داده است؛ این سرویس در حال حاضر مبتنی بر پروتکل CAS است و بنابراین هر نرم افزار تحت وب که از این پروتکل پشتیبانی نماید، قابلیت اتصال به این سامانه را دارا خواهد بود. در حال حاضر انواع قابلیت‌های احراز هویت چند عاملی مبتنی بر پیامک و یا توکن سخت افزاری در این سامانه موجود است .

خدمات پشتیبانی

ارائه یک سرویس استاندارد فناوری اطلاعات، ابعاد مختلفی دارد که با خرید یک نرم‌افزار مناسب که دارای قابلیت‌های مختلف و مورد نیاز سازمان باشد آغاز می‌شود، لیکن با نصب و راه اندازی تنها یک نرم‌افزار، سرویس استاندارد مهیا نمی‌شود؛ چراکه یک سرویس استاندارد، همپوشانی بخش‌های مختلف فناوری از جمله پشتیبانی خوب و موثر است. مجموعه چاپار با ارائه سرویس‌های مختلف پشتیبانی با سطوح مختلف، هر نوع نیاز شما را بر طرف می سازد . آنچه چاپار را در حوزه ارائه سرویس پشتیبانی خاص می‌کند، تجربه فراوان، زیرساخت‌های پشتیبانی، تعاریف و فرآیندهای از پیش مشخص و تعریف شده است که برای مشتریان آسودگی خیال را فراهم می‌آورد.

تست امنیتی

مجموعه چاپار به دلیل نیاز مشتریان و همچنین سابقه طولانی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات، سرویس‌های مختلف امنیت اطلاعات از جمله بازرسی و تست امنیتی به سه روش جعبه سیاه، جعبه خاکستری و جعبه سفید را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب یک بسته پشتیبانی به انتخاب خود برای هر یک از سرویس‌ها (حتی بستر راه‌اندازی شده پست الکترونیک)، سرویس ارزیابی (Assessment) و یا تست امنیتی را دریافت نمایید.

برخی از مشتریان ما :